прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Жодних заборон для виїзду жінок за кордон із 1 жовтня немає - Міноборони змінило власний наказ

Жодних заборон для виїзду жінок за кордон із 1 жовтня немає – Міноборони змінило власний наказ

  • 07.09.2022 14:05

Жодних заборон для виїзду жінок за кордон з 1 жовтня немає – Міноборони змінило власний наказ, яким вчергове відтермінувало строки взяття жінок відповідних професій/спеціальностей на військовий облік ще на рік – до 1 жовтня 2023 року. Зміни були підписані вчора, 6 вересня, міністром оборони Олексієм Резніковим. Про це повідомляють на сайті Міністерства оборони.

Також у Міністерстві нагадують, що в парламенті профільним комітетом доопрацьовується проєкт Закону «Про внесення змін до статті 1 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

Міноборони пропонує зробити взяття на військовий облік жінок виключно на добровільній основі.

Заступниця міністра Ганна Маляр вчергове нагадала, що норма про обов’язкову постановку жінок відповідних професій/спеціальностей на військовий облік регулюється саме законом.

«Так, цей наказ не змінює норм чинного законодавства, але він дасть змогу комітету, а потім і парламенту в цілому доопрацювати і внести зміни до законодавства, щоби врегулювати це питання. Ми ж у межах своїх повноважень можемо лише відтермінувати строки. Тож іще на рік – до 1 жовтня 2023 – їх відтерміновано, а за цей час парламентарі зможуть на законодавчому рівні встановити, що військовий облік жінок відповідних професій/спеціальностей є виключно добровільним. Робота в комітеті Верховної Ради активно продовжується. Тому ніякої паніки і зради. Ніяких обмежень для жінок не існує», – пояснила Ганна Маляр.

Після прийняття відповідних змін до законодавства необхідності знов і знов відтерміновувати строки наказами Міноборони більше не буде.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA