прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » З 1 жовтня запрацює митний «безвіз» із ЄС, а наступного року — промисловий

З 1 жовтня запрацює митний «безвіз» із ЄС, а наступного року — промисловий

  • 08.09.2022 13:14

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду 7 вересня зазначив, що з 1 жовтня запрацює митний «безвіз» із ЄС, а наступного року — промисловий.

«Під час проведення Ради асоціації Україна – ЄС ми перейшли від формату партнерства до формату розширення. Найближчими місяцями хочемо почати предметні перемовини щодо дорожньої карти такого вступу. Вільне переміщення товарів, послуг, людей і капіталу. Чотири свободи ЄС, до яких ми впевнено рухаємося», — підкреслив Денис Шмигаль. Прем’єр-міністр продовжив:

«Енергетичний, транспортний «безвізи», економічний «безвіз» щодо скасування тарифів і квот. З 1 жовтня запрацює митний «безвіз», наступного року — промисловий. Для українського бізнесу це мільярди  гривень прибутків уже зараз і десятки мільярдів у можливостях для розвитку».

Крім того, було підписано п’ять важливих угод:  Україна тепер є частиною Цифрової Європи — угоди для фінансування проєктів цифровізації та ІТ-технологій на 7,5 млрд євро, а також угоди про співробітництво в митній та податковій сферах, що дасть змогу Україні повністю привести ці органи до найкращих європейських стандартів.

Поділитися
Теги безвиз, ЄС

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA