600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Вища кваліфкомісія нотаріату анулювала 17 свідоцтв про право на зайняття нотаріальною діяльністю

Вища кваліфкомісія нотаріату анулювала 17 свідоцтв про право на зайняття нотаріальною діяльністю

  • 22.03.2023 16:00

Вища кваліфікаційна комісія нотаріату при Міністерстві юстиції України розглянула подання Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції та Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) про анулювання свідоцтв про право на зайняття нотаріальною діяльністю, виданих нотаріусам Донецької, Запорізької та Херсонської областей. Про це повідомляє пресслужба Мін’юсту.

Так, деякі нотаріуси України під час збройної агресії російської федерації вчинили дії, спрямовані на отримання права на здійснення нотаріальної діяльності за російським законодавством та в подальшому були наділені повноваженнями нотаріусів російської федерації на тимчасово окупованій території України.

Відповідно, за вчинення нотаріусами України протиправних дій на тимчасово окупованих територіях та порушення Правил професійної етики нотаріусів України, затверджених Міністерством юстиції, Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату прийнято рішення про анулювання 17 свідоцтв про право на зайняття нотаріальною діяльністю таким особам: Бодягіній І.І., Кудлаєву О.О., Гічкіну А.В., Луценко С.І., Куркчи Г.І., Пятовському О.О., Яценку О.М., Стребковій Н.В., Умурзакову М.А., Желєзняку С.В., Карпенку О.Г., Бєднову О.А., Постол Н.Г., Мозгіній О.П., Косенкову В.М., Сєдовій (Бєдновій) Н.В., Зиріній О.Ю.

Рішення Комісії та накази Міністерства юстиції України про анулювання свідоцтв вказаним нотаріусам розміщено на вебсайті Мін’юсту.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA