600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ВРП вкотре відтермінувала початок відновлення роботи судів Херсонської області

ВРП вкотре відтермінувала початок відновлення роботи судів Херсонської області

  • 30.03.2023 16:44

Вища рада правосуддя ухвалила рішення відтермінувати до 1 травня 2023 року початок відновлення роботи Херсонського апеляційного суду, Білозерського, Великоолександрівського та Нововоронцовського районних судів. Про це повідомляє пресслужба ВРП. Відповідне рішення прийнято через безпекові загрози в Херсонській області.

Зазначається, що ВРП вже приймала рішення про відтермінування відновлення територіальної підсудності судових справ вказаних судів до 1 березня 2023 року та до 1 квітня 2023 року.

У відповідному поданні Голови Верховного Суду вказано, що безпекові загрози, які унеможливлюють належне функціонування судів у Херсонській області, продовжують існувати. Є загрози для суддів та учасників процесу в разі відновлення роботи вказаних судів.

Таким чином, Одеський апеляційний суд, Київський, Малиновський, Приморський, Суворовський районні суди міста Одеси, Біляївський, Комінтернівський районні суди Одеської області, Теплодарський міський суд Одеської області продовжать розгляд переданих справ до 30 квітня 2023 року включно.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA