ВККС надала відповіді на запитання щодо подання документів для участі в конкурсі в апеляційні суди — PRAVO.UA ВККС надала відповіді на запитання щодо подання документів для участі в конкурсі в апеляційні суди — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ВККС надала відповіді на запитання щодо подання документів для участі в конкурсі в апеляційні суди

ВККС надала відповіді на запитання щодо подання документів для участі в конкурсі в апеляційні суди

  • 08.12.2023 17:21

Вища кваліфікаційна комісія суддів України відповіла на найпоширеніші запитання кандидатів щодо подання документів для участі в конкурсі на зайняття вакантних посад суддів в апеляційних судах.

З відповідною інформацією можна ознайомитися за посиланням.

Також, як інформує пресслужба ВККС, 8 грудня 2023 року продовжилася стадія конкурсу на зайняття 560 вакантних посад суддів у місцевих судах із формування рейтингу кандидатів.

ВККС допустила 60 кандидатів до формування рейтингу учасників конкурсу на зайняття 30 посад суддів місцевих господарських судів, які займали вищі позиції в резерві.

Найбільше вакантних посад, на які оголошено конкурс у цій юрисдикції, у місцевих господарських судах Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Одеської, Харківської та Чернігівської областей – по 3 вакансії.

Після формування рейтингу кандидатів із господарської юрисдикції ВККС 15–16 грудня 2023 року сформує рейтинг для судів загальної юрисдикції.

1 грудня 2023 року було сформовано рейтинг кандидатів до місцевих адміністративних судів України, який уже затверджено ВККС.

Читайте також: Оскарження рішень ВККС:
дайджест правових позицій Великої Палати ВС

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA