прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Віталій Оджиковський — новий партнер Sayenko Kharenko

Віталій Оджиковський — новий партнер Sayenko Kharenko

  • 25.07.2022 13:01

Sayenko Kharenko посилює свою податкову практику підвищенням Віталія Оджиковського до статусу партнера.

Віталій Оджиковський має понад 14 років професійного досвіду, п’ять з яких працює в Sayenko Kharenko. За цей час українські та міжнародні рейтинги неодноразово визнавали Віталія серед найкращих податкових фахівців України, а минулого року він був визнаний найкращим юристом України у сфері податкових спорів згідно з даними Юридичної премії 2021 року. Окрім загальних питань міжнародного та національного оподаткування, митного законодавства та валютного регулювання, Віталій є експертом у податкових питаннях IT-індустрії та брав активну участь у розробці правового режиму “Дія. City”. Серед його клієнтів міжнародні компанії, які входять до списку Fortune 500, та найбільші платники податків в Україні.

«Дякую партнерам та команді Sayenko Kharenko за довіру, підтримку та можливість розвиватись! Уже близько пяти років ми разом успішно допомагаємо клієнтам та долучаємося до важливих загальнодержавних проєктів. Війна змінила акценти та пріоритети в роботі, але не змінились віра в нашу перемогу та докладання максимальних зусиль для цього з боку кожного. Нова роль несе більшу відповідальність та нові виклики, але я впевнений, що це буде цікавий та продуктивний досвід», — коментує Віталій Оджиковський.

«Історично ми багато зусиль і ресурсів вкладаємо в побудову сильної команди професіоналів. І кожне підвищення всередині фірми доводить правильність нашої стратегії. Я дуже радий вітати Віталія Оджиковського з його новим статусом, який відображає вагомий внесок Віталія в успіх нашої юридичної фірми. З початком повномасштабного російського вторгнення Віталій разом із командою показали не лише здатність адаптувати роботу податкової практики до нових умов, але й свідому громадянську позицію в ініціативах, які допомагають Україні наближати перемогу та змінювати її на краще. Тому це підвищення є абсолютно заслуженим та логічним, незважаючи на складнощі, з якими сьогодні стикається юридичний ринок і вся країна», — коментує партнер Володимир Саєнко.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA