ВАКС звільнив від кримінальної відповідальності народну депутатку від «Слуги народу» — PRAVO.UA ВАКС звільнив від кримінальної відповідальності народну депутатку від «Слуги народу» — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ВАКС звільнив від кримінальної відповідальності народну депутатку від «Слуги народу»

ВАКС звільнив від кримінальної відповідальності народну депутатку від «Слуги народу»

  • 27.04.2023 16:37

27 квітня Вищий антикорупційний суд задовольнив клопотання адвоката про звільнення народної депутатки IX скликання від кримінальної відповідальності та закриття провадження у зв’язку із закінченням строків давності. Про це повідомляє пресслужба ВАКС.

Кримінальне провадження надійшло до ВАКС 17.01.2023, а декларація, згідно з матеріалами сторони обвинувачення, була подана 29.03.2021.

ВАКС зауважує, що строк давності вчинення кримінального правопорушення, за яке передбачено покарання менш суворе, ніж обмеження волі, становить два роки.

За інформацією «Української правди», йдеться про народну депутатку від «Слуги народу» Маргариту Шол. Обвинувачена декілька разів не з’являлася на судові засідання і зазначала, що є поважні причини такого неприбуття. Водночас колегія суддів ВАКС  неодноразово виносила ухвали про накладення на неї грошового стягнення за неявку або неповідомлення заздалегідь про причини неприбуття. Одна з ухвал була звернута до виконання – стягнення сплачено.

Народну депутатку обвинувачували у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366-2 Кримінального кодексу України (у редакції Закону України від 04.12.2020 № 1074-IX).

Ухвала може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги до Апеляційної палати ВАКС через ВАКС упродовж семи днів із дня її проголошення.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA