ВАКС закрив кримінальне провадження відносно народного депутата Михайла Волинця у зв’язку із закінченням строків давності — PRAVO.UA ВАКС закрив кримінальне провадження відносно народного депутата Михайла Волинця у зв’язку із закінченням строків давності — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ВАКС закрив кримінальне провадження відносно народного депутата Михайла Волинця у зв’язку із закінченням строків давності

ВАКС закрив кримінальне провадження відносно народного депутата Михайла Волинця у зв’язку із закінченням строків давності

  • 07.04.2023 12:53

Сьогодні, 7 квітня 2023 року, Вищий антикорупційний суд України задовольнила клопотання народного депутата України Михайла Волинця щодо закриття кримінального провадження.

Про це повідомляє пресслужба ВАКС.

Народного депутата звільнено від кримінальної відповідальності у зв’язку із закінченням строків давності. Кримінальне провадження закрито на підставі п. 1 ч. 2 ст. 284 КПК України.

Нагадаємо, в листопаді 2022 року нардепу було повідомлено про підозру. Він обвинувачується у внесенні недостовірних відомостей до е-декларації за 2020 рік, а саме даних про доходи та позашляховик особи, з якою мав спільний побут, а також факт користування автівкою сином.

«Вказана справа надійшла до суду 9 грудня 2022 року, із 30 січня 2023 року обвинувачений перебував на лікуванні. Річну декларацію подано 26 березня 2021 року. Зауважимо, що строк давності вчинення кримінального проступку, за який передбачено покарання менш суворе, ніж обмеження волі, становить два роки», — зазначають у ВАКС.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду шляхом подання апеляційної скарги через Вищий антикорупційний суд протягом семи днів із дня її оголошення.

Також читайте: ВАКС обрав запобіжний захід ексзаступнику директора «СЕТАМ»

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA