ВАКС стягнув у дохід держави активи російського виробника військової техніки — PRAVO.UA ВАКС стягнув у дохід держави активи російського виробника військової техніки — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ВАКС стягнув у дохід держави активи російського виробника військової техніки

ВАКС стягнув у дохід держави активи російського виробника військової техніки

  • 19.04.2024 17:02

18 квітня 2024 року ВАКС ухвалив рішення про часткове задоволення позову Міністерства юстиції України до АТ «Науково-виробнича корпорація «Конструкторське бюро машинобудування» про застосування санкції, передбаченої п. 1-1 ч. 1 ст. 4 Закону України «Про санкції». Про це повідомляє пресслужба Мін’юсту.

«ВАКС застосував до АТ «НВК «Конструкторське бюро машинобудування» санкцію, передбачену пунктом 1-1 частини 1 статті 4 Закону України «Про санкції» та стягнув у дохід держави активи, які належать акціонерному товариству «Науково-виробнича корпорація «Конструкторське бюро машинобудування», а саме право вимоги за договором № 291/805-2012 укладеним 10.08.2012 між ДП «НВК «Фотоприлад» (на теперішній час ТОВ «НВК «Фотоприлад») та АТ «НВК «КБМ», – вказано в повідомленні.

За інформацією Міністерства юстиції України, йдеться про право вимоги на вироби, а саме тепловізійні прилади керування та залишок грошових коштів.

АТ «Науково-виробнича корпорація «Конструкторське бюро машинобудування» (АТ «НВК «КБМ») є підприємством у російській федерації, що розробляє та виготовляє військову техніку на замовлення міністерства оборони, чим посилює військовий потенціал російської федерації, яка залучає зазначену військову техніку під час здійснення збройної агресії проти України.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA