В Іспанії арештовано два українські судна, які намагаються привласнити бізнесмени рф — PRAVO.UA В Іспанії арештовано два українські судна, які намагаються привласнити бізнесмени рф — PRAVO.UA
прапор_України
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » В Іспанії арештовано два українські судна, які намагаються привласнити бізнесмени рф

В Іспанії арештовано два українські судна, які намагаються привласнити бізнесмени рф

  • 15.02.2023 18:17
Рубрика Новини

На два судна вартістю 10,2 млн доларів США накладено арешт. Наразі спільно з правоохоронними органами Королівства Іспанії вживаються заходи щодо недопущення заволодіння рф цими суднами. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

За даними слідства, посадові особи державних підприємств воднотранспортної галузі у змові з громадянами рф планували передати державі-агресору два риболовецькі траулери, які належать Україні, за фіктивно створені борги перед окупантами.

Повідомляється, що злочинна група передала в оренду компанії рф два українські риболовецькі судна. У подальшому вони намагалися передати їх державній корпорації розвитку «ВЕБ.РФ» нібито за борги України перед рф – як сплату фіктивного боргу за накладення Україною арештів на російські активи ПАТ «Промінвестбанк».

З цією метою посадовці держпідприємств найняли екіпаж із громадян рф та перегнали судна до іспанського порту Лас-Пальмас.

Отримані за оренду суден кошти посадовці держпідприємств перераховували на банківські рахунки підконтрольних юридичних компаній та адвокатських об’єднань за надання фіктивних послуг та в подальшому переводили їх у готівку.

Правоохоронцями проведено низку обшуків. Слідчі дії тривають.

Підозрюваним інкримінують пособництво державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 Кримінального кодексу України).

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
155479
600х90.gif
баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA