600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » В ЄС розроблять новий механізм санкцій за дезінформацію

В ЄС розроблять новий механізм санкцій за дезінформацію

  • 08.03.2022 15:25
ЄС

Єврокомісія запропонує новий санкційний режим за дезінформацію в усьому світі. Про це заявив голова зовнішньополітичного відомства ЄС Жозеп Боррель, повідомляє Reuters. Він наголосив, що мова йде про брехню, навмисно поширювану російськими державними ЗМІ, виділивши зокрема телекомпанію Russia Today і інформаційне агентство Sputnik.

Боррель заявив Європейському парламенту, що ЄС повинен мати можливість заморозити активи і заборонити поїздки до ЄС тим, хто вважається відповідальним за дезінфрмацію, щоб привернути увагу до таких зловживань інформацією для маніпулювання і введення в оману.

«Я запропоную новий механізм, який дозволить нам карати таких зловмисних дезінформаторів», — сказав Боррель, додавши, що він не намагається визначити, що в новинах правда, а що брехня, а намагається захистити суспільство від маніпуляцій.

Пропозиція про новий санкційний режим була озвучена після того, як президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляйен заявила, що ЄС заборонить російські канали після вторгнення Росії в Україну. Більш детальну інформацію про строки реалізації своєї пропозиції Боррель не повідомив.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA