Уряд виділив ФССУ 700 млн грн для погашення накопиченої заборгованості перед застрахованими особами — PRAVO.UA Уряд виділив ФССУ 700 млн грн для погашення накопиченої заборгованості перед застрахованими особами — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Уряд виділив ФССУ 700 млн грн для погашення накопиченої заборгованості перед застрахованими особами

Уряд виділив ФССУ 700 млн грн для погашення накопиченої заборгованості перед застрахованими особами

  • 17.10.2022 17:36
Рубрика Новини

На погашення заборгованостей за виплатами Фонду соціального страхування Міністерство соціальної політики спрямує 700 млн грн.

Як зазначають в уряді, внаслідок комплексу проблем, пов’язаних із воєнною агресією рф та неефективністю управління Фондом страховими коштами, станом на 29 вересня 2023 року у бюджеті Фонду соціального страхування утворилась значна заборгованість за виплатою матеріального забезпечення, зокрема щодо допомоги у зв’язку з  тимчасовою непрацездатністю та допомоги у зв’язку з  вагітністю та пологами перед застрахованими особами.

Для вирішення зазначених проблем з ініціативи Мінсоцполітики уряд ухвалив рішення про спрямування додаткових понад 700 млн грн на погашення заборгованості. Відповідні рішення були ухвалені урядом на засіданні 8 жовтня. Зокрема, уряд переспрямував на погашення заборгованості 353 млн грн з інших бюджетних програм Мінсоцполітики, а також близько 360 млн грн за рахунок зменшення адміністративних витрат Фонду соціального страхування.

Також Фонду соцстрахування запропоновано встановити пріоритезацію виплат: кошти мають бути спрямовані передусім для людей, а не на адміністративні витрати.

Водночас в уряді наголошують, що виплати застрахованим особам здійснюються з урахуванням Закону «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” (нова редакція) та інших законодавчих актів України».

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA