прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Українська делегація в ПАРЄ ініціює ухвалення резолюції про фактичне позбавлення росії членства в ООН

Українська делегація в ПАРЄ ініціює ухвалення резолюції про фактичне позбавлення росії членства в ООН

  • 12.10.2022 11:27
Рубрика Новини
Фото: https://pace.coe.int/

Українська делегація в Парламентській асамблеї Ради Європи зареєструвала подання про ухвалення резолюції про фактичне позбавлення росії членства в ООН. Про це повідомив народний депутат України Дмитро Наталуха, член парламентської делегації Верховної Ради України в ПАРЄ, автор проєкту подання на ухвалення резолюції.
За його словами, для розгляду ПАРЄ було зареєстровано подання на розгляд Резолюції щодо незаконності перебування росії в ООН і зловживання нею правами держави у Раді безпеки ООН.
У проєкті подання йдеться про те, що росія з початку повномасштабного вторгнення в Україну далі перебуває в Раді безпеки ООН та продовжує зловживати правом вето. Таким чином вона блокує будь-яку негативну реакцію ООН на війну, яку веде сама ж росія.
Автор проєкту подання також наголошує, що росія не має жодних правових підстав перебувати в ООН.
З огляду на зазначене в поданні та проєкті резолюції пропонується, щоб росія або подала заявку на членство в ООН, як усі країни, або ж негайно була виключена з Ради безпеки ООН.
Нагадаємо, на всесвітньому некомерційному сайті петицій охочі мають можливість підписати петицію про виключення рф з ООН та Ради безпеки ООН: https://tinyurl.com/UNrussia

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2
Slide

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA