Україні рекомендовано відкласти імплементацію закону про олігархів з огляду на війну – Венеційська комісія — PRAVO.UA Україні рекомендовано відкласти імплементацію закону про олігархів з огляду на війну – Венеційська комісія — PRAVO.UA
600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Україні рекомендовано відкласти імплементацію закону про олігархів з огляду на війну – Венеційська комісія

Україні рекомендовано відкласти імплементацію закону про олігархів з огляду на війну – Венеційська комісія

  • 09.06.2023 17:45

Венеційська комісія рекомендувала Україні відкласти імплементацію так званого антиолігархічного закону, який Європейська комісія визначила як один із критеріїв подальшого руху Києва в Європейський Союз. Про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська. Як пише «Європейська правда», міністр нагадав, що Єврокомісія висунула умову про ухвалення антиолігархічного законодавства для Грузії, проте розкритикувала його через запропонований індивідуальний підхід.

«Українські олігархи розраховували, що з українським законом про олігархів відбудеться те саме: буде нищівна критика, яка призведе до того, що закон просто поховають і це затягне початок перемовин про вступ до ЄС. Одразу скажу: цього не відбулося», – зазначив Денис Малюська.

Міністр додав, що після дискусій із фахівцями Венеційки остання ухвалила, що український антиолігархічний закон не порушує права олігархів, як грузинський, але рекомендувала Україні відкласти імплементацію закону про олігархів з огляду на війну.

«Річ у тім, що війна істотно змінює баланс сил в Україні, істотно зменшує вплив олігархів – це як руйнування їхніх підприємств, так і функціонування органів державної влади під час війни. Тому належним чином оцінити вплив закону про олігархів на політичну і правову систему вкрай складно», – зауважив міністр юстиції.

Він пообіцяв, що пауза в діалозі з Венеційською комісією триватиме недовго.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA