600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Учасники саміту Ради Європи підтримали створення Реєстру збитків, завданих агресією росії проти України

Учасники саміту Ради Європи підтримали створення Реєстру збитків, завданих агресією росії проти України

  • 17.05.2023 13:29
Фото: https://www.kmu.gov.ua/

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль разом із прем’єр-міністром Ісландії Катрін Якобсдоттір та прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте підписали Політичну декларацію про приєднання до Розширеної часткової угоди щодо Реєстру збитків, завданих агресією росії проти України. Про це повідомляє урядовий портал.

Церемонія підписання відбулась у Рейк’явіку (Ісландія) на полях 4-го саміту голів держав та урядів Ради Європи.

 «Реєстр є важливим етапом на шляху до справедливості та відшкодування Україні та українцям збитків, які росія завдала своєю жорстокою війною. Тепер необхідно забезпечити безпосередньо роботу Реєстру, щоби постраждалі від російської агресії могли подавати свої заяви», — зазначив прем’єр-міністр України.

Як підкреслив Денис Шмигаль, Україна разом із партнерами продовжує йти до основної мети — створення комплексного механізму компенсації, який забезпечить виплату росією повного відшкодування Україні відповідно до міжнародного права. Зокрема, за рахунок російських активів у світі.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA