У ВРП розроблять критерії для оцінки доброчесності та професійної етики судді — PRAVO.UA У ВРП розроблять критерії для оцінки доброчесності та професійної етики судді — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » У ВРП розроблять критерії для оцінки доброчесності та професійної етики судді

У ВРП розроблять критерії для оцінки доброчесності та професійної етики судді

  • 09.02.2024 11:52
ВРП VRP

8 лютого 2024 року рішенням Вищої ради правосуддя створено робочу групу з розроблення Єдиних показників для оцінки доброчесності та професійної етики судді (кандидата на посаду судді). Про це повідомляє пресслужба ВРП.

Повноваження затверджувати Єдині показники для оцінки доброчесності та професійної етики судді (кандидата на посаду судді) після консультацій з Вищою кваліфікаційною комісією суддів України, Радою суддів України та Громадською радою доброчесності з’явилися у ВРП після внесення змін до Закону України «Про Вищу раду правосуддя» у грудні 2023 року.

Розробка та затвердження єдиних критеріїв (індикаторів) для оцінки доброчесності та професійної етики також передбачена Державною антикорупційною програмою на 2023–2025 роки, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України.

Для реалізації вказаних завдань Вища рада правосуддя звернулася до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Громадської ради міжнародних експертів, Ради суддів України, Громадської ради доброчесності та міжнародних проєктів із проханням надати кандидатури експертів для включення до складу зазначеної робочої групи.

Голова робочої групи – член Вищої ради правосуддя Олександр Сасевич. У її складі працюватимуть: члени ВРП Сергій Бурлаков, Олег Кандзюба, Оксана Кваша, Роман Маселко; члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Михайло Богоніс, Андрій Пасічник; члени Громадської ради доброчесності Олександр Волошин, Вероніка Крейденкова; члени Ради суддів України Олена Ганечко, Олег Головенко; заступник керівника Програми (USAID) «Справедливість для всіх» Наталія Петрова та юридичний радник цієї Програми Анна Сухова; керівник компоненту з питань судової реформи Проєкту ЄС «PRAVO-JUSTICE» Володимир Чабан та головна експертка з питань судової реформи цього Проєкту Ольга Срібняк; менеджер Проєкту Ради Європи «Підтримка судової влади України в умовах війни та післявоєнного періоду» Ірина Кушнір; представники Міжнародної організації права розвитку (IDLO) в Україні Денис Зборошенко та Роман Дідик.

Читайте також: ВККС надала
рекомендації для призначення
на посаду судді ще 9 переможцям
конкурсу

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA