прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » У справі про погодження Харківських угод суд надав дозвіл на арешт двох колишніх міністрів

У справі про погодження Харківських угод суд надав дозвіл на арешт двох колишніх міністрів

  • 23.09.2022 12:48

Офіс Генерального прокурора повідомив, що Печерським районним судом м. Києва обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою колишнім міністру закордонних справ та міністру юстиції України, які підозрюються у державній зраді (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 111 КК України).

За даними слідства, у квітні 2010 року підозрювані за попередньої змови групою осіб з колишніми Президентом та прем’єр-міністром, діючи на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній та економічній безпеці України, з порушенням Конституції України, Закону України «Про міжнародні договори України», без фактичного розгляду проєкту угоди між Україною та російською федерацією з питань перебування чорноморського флоту рф на території нашої держави заінтересованими органами та проведення обов’язкової правової експертизи погодили її без зауважень.

Внаслідок таких дій у квітні 2010 року було підписано та ратифіковано угоду, якою на 25 років подовжено строк перебування чорноморського флоту рф на території України.

Наразі підозрювані переховуються від органів досудового розслідування за межами території України та оголошені в розшук. Вказане рішення суду надає можливість стороні обвинувачення ініціювати процедуру їх екстрадиції.

Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснюється слідчими Державного бюро розслідувань.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA