прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Суддю з АР Крим засуджено до 12 років позбавлення волі

Суддю з АР Крим засуджено до 12 років позбавлення волі

  • 28.07.2022 16:28

Суддю «Білогірського районного суду Республіки Крим» визнано винним у вчиненні державної зради за частиною 1 статті 111 КК України. Суддю заочно засуджено до 12 років позбавлення волі.

Про це повідомляє прокуратура Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, яка підтримала публічне обвинувачення у справі.

Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Мелітополі.

Слідством доведено

У 2014 році засуджений суддя зрадив присязі та перейшов на службу до незаконно створеного «Білогірського районного суду Республіки Крим». Він надавав допомогу представникам рф у переході судової системи України, яка діяла на території півострова Крим, на здійснення правосуддя за законодавством країни-агресора.

Крім того, суддя переслідував активістів і виніс постанови про визнання шести кримськотатарських активістів винними в порушенні громадського порядку, блокуванні транспортних комунікацій, призначивши їм покарання у вигляді стягнення штрафу.

«Своїми діями та рішеннями засуджений сприяв становленню окупаційних судових органів на півострові та в цілому окупаційної влади рф, а також надавав допомогу її представникам у проведенні підривної діяльності проти України», — зазначають у прокуратурі.

Також у прокуратурі повідомляють, що на розгляді в судах перебувають 55 обвинувальних актів, скерованих прокуратурою автономії стосовно колишніх суддів АР Крим за фактом державної зради.

Також читайте: ВС залишив без змін вирок екссудді Ковельського міськрайонного суду Волинської області

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA