Суддю Світлану Федорець відсторонено від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності – ВРП — PRAVO.UA Суддю Світлану Федорець відсторонено від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності – ВРП — PRAVO.UA
прапор_України
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Суддю Світлану Федорець відсторонено від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності – ВРП

Суддю Світлану Федорець відсторонено від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності – ВРП

  • 03.10.2023 12:29

3 жовтня 2023 року Вища рада правосуддя відсторонила від здійснення правосуддя суддю Якимівського районного суду Запорізької області Федорець Світлану Володимирівну, відряджену до Звенигородського районного суду Черкаської області, у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності до набрання законної сили вироком суду або закриття кримінального провадження. Про це повідомляє пресслужба ВРП.

Світлана Федорець підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 436-2 Кримінального кодексу України, а саме у виправдовуванні, запереченні збройної агресії рф проти України, розпочатої у 2014 році, виправдовуванні, визнанні правомірною тимчасової окупації частини території України, вчинених службовою особою повторно, за що передбачено покарання від 5 до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна або без неї.

12 вересня 2023 року Офіс Генерального прокурора передав Черкаському районному суду Черкаської області матеріали кримінального провадження для розгляду справи по суті. 21 вересня суд подовжив строк тримання обвинуваченої під вартою на 60 діб, до 19 листопада 2023 року включно.

Обставини, які стали підставою для відсторонення судді від здійснення правосуддя (зокрема, вчинення нових умисних злочинів, переховування від суду, вплив на свідків), продовжують існувати.

Нагадаємо, 5 липня 2023 року ВРП надала згоду на тримання під вартою судді Світлани Федорець, а 10 липня 2023 року тимчасово, до 3 вересня 2023 року, на час досудового розслідування, відсторонила її від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
155479
600х90.gif
баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA