Вища рада правосуддя вирішила частково задовольнити клопотання заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олександра Клименка та тимчасово, до 31 травня 2023 року, відсторонити суддю Київського районного суду міста Одеси Людмилу Салтан від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.
Також сьогодні ВАКС застосував до цієї судді запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 2 млн 13 тис. грн. Про це повідомляють пресслужби ВАКС та САП.
На підозрювану суд також поклав низку процесуальних обов’язків:
Строк дії обов’язків — до 13 червня 2023 року включно.
Нагадаємо, 29 березня 2023 року суддю викрито на одержанні 4 тис. доларів США неправомірної вигоди. За версією слідства, ці кошти вона отримала за ухвалення позитивного рішення у цивільній справі на користь позивача. Дії судді кваліфіковано за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.
© Юридична практика, 1997-2023. Всі права захищені
Пожалуйста, подождите…