Суд надав дозвіл на арешт експрезидента у справі про розстріл Майдану — PRAVO.UA Суд надав дозвіл на арешт експрезидента у справі про розстріл Майдану — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Суд надав дозвіл на арешт експрезидента у справі про розстріл Майдану

Суд надав дозвіл на арешт експрезидента у справі про розстріл Майдану

  • 18.01.2023 12:01

Печерський районний суд м. Києва обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою колишньому Президенту України. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

Дозвіл на арешт експрезидента Віктора Януковича надано в кримінальному провадженні за обставинами організації вчинення ним з 18-20 лютого 2014 року у складі злочинної групи незаконного перешкоджання проведенню зборів, перевищення працівниками правоохоронних органів влади та службових повноважень, умисних вбивств, заподіяння умисних тяжких тілесних ушкоджень, а також терористичного акту.

«Розслідуванням встановлено, що колишній Президент України спільно з головою Служби безпеки, міністром внутрішніх справ, міністром оборони та іншими високопосадовцями правоохоронних органів без законних підстав організували застосування спеціальних засобів, військової техніки, вогнепальної зброї для силової протидії та розгону демонстрантів.

Такі дії колишнього Президента та екскерівників правоохоронних органів призвели до масових жертв серед учасників акцій протесту в центральній частині м. Києва. В тому числі, до заподіяння смерті 67 цивільним особам. Усього постраждали 887 цивільних осіб та 132 правоохоронці. Завдано майнових збитків на суму понад 16 мільйонів гривень», — сказано в повідомленні.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено за спеціальною процедурою in absentia. Наразі сторони ознайомлюються з матеріалами провадження.

Читайте також: Ексзаступника секретаря РНБО судитимуть за організацію розгону студентського Майдану

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA