Роман Ігнатов звільнений з посади члена ВККС за власним бажанням — PRAVO.UA Роман Ігнатов звільнений з посади члена ВККС за власним бажанням — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Роман Ігнатов звільнений з посади члена ВККС за власним бажанням

Роман Ігнатов звільнений з посади члена ВККС за власним бажанням

  • 27.03.2024 16:03

Сьогодні, 27 березня 2024 року, Вища кваліфікаційна комісія суддів України у пленарному складі розглянула заяву голови ВККС Романа Ігнатова щодо звільнення його з посади члена Комісії за власним бажанням.

Як доповів заступник голови ВККС Руслан Сидорович, 25 березня 2024 року від пана Ігнатова надійшла заява про складання повноважень члена ВККС. За законом така заява розглядається пленарним складом Комісії.

Зі свого боку Роман Ігнатов підтвердив подання такої заяви та мотиви, наведені в ній.

«Жодного впливу під час написання і подання цієї заяви на мене не здійснювалось. Це моє виважене рішення, яке поступово формувалося і 25 березня знайшло свій вихід у написанні заяви», — зауважив Роман Ігнатов.

Нагадаємо, 21 грудня 2023 року на брифінгу стосовно інформації про наявність паспорту рф Роман Ігнатов повідомив, що тиск на нього почав здійснюватися відразу після обрання головою ВККС.

Після обговорення Вища кваліфікаційна комісія суддів України одноголосно прийняла рішення про задоволення заяви Романа Ігнатова про звільнення його з посади члена ВККС за власним бажанням.

Роман Ігнатов був обраний головою ВККС і розпочав виконання обов’язків на цій посаді з 6 червня 2023 року. У разі звільнення з посади члена ВККС автоматично припиняються його повноваження на адміністративній посаді.

Читайте також: КСУ визнав неконституційним
положення Закону № 1402, яке обмежувало розмір
винагороди суддів ліквідованих вищих спецсудів

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA