Приватні виконавці можуть здійснювати фіксацію пошкоджень майна внаслідок агресії рф — PRAVO.UA Приватні виконавці можуть здійснювати фіксацію пошкоджень майна внаслідок агресії рф — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Приватні виконавці можуть здійснювати фіксацію пошкоджень майна внаслідок агресії рф

Приватні виконавці можуть здійснювати фіксацію пошкоджень майна внаслідок агресії рф

  • 15.04.2022 11:46

Приватні виконавці пропонують державі послуги — фіксацію пошкоджень майна внаслідок агресії рф. Таку пропозицію озвучив на своїй сторінці у Facebook Голова Асоціації приватних виконавців України Віталій Чепурний. Його будинок безпосередньо постраждав внаслідок війни.

На думку очільника професійної організації приватних виконавців, владі потрібно визначити доступні для приватних виконавців види діяльності, які дозволили б їм заробляти, використовуючи свої знання, досвід та професійні навички в умовах військової агресії. Одним з таких видів зайнятості Віталій Чепурний вважає надання професійних послуг з фіксації пошкоджень майна. Зауважимо, що  для громадян і бізнесу. Пропозиція Голови АПВУ знайшла підтримку інших представників професії.

«Наразі міністр юстиції Денис Малюська оголосив, що його відомство збирає докази для притягнення воєнних злочинців РФ до відповідальності. Задля цього на Київщину відправлено судових експертів зі всієї України. На мій погляд, є великий сенс у тому, щоб в умовах воєнного стану задіяти у роботі по збору та фіксації фактів руйнувань майна також приватних виконавців. Тим більше що в практиці деяких країн такий вид діяльності, як «встановлення та фіксація фактів» входить до встановленого законом переліку повноважень судових виконавців» — прокоментував Голова АПВУ.

Асоціація приватних виконавців України публічно звернулася до низки народних депутатів з пропозицією внести відповідний законопроект. Для цього АПВУ обіцяє надати свої пропозиції стосовно змісту майбутнього закону і практичних кроків для вирішення питання.

Нагадаємо, після запровадження в Україні воєнного стану держава заборонила відкриття виконавчих проваджень і вжиття заходів примусового виконання рішень. Тобто фактично заблокувала можливість приватних виконавців працювати.

Попри те, що роботу основних державних реєстрів відновлено, фактично приватні виконавці не мають змогу працювати за новими провадженнями та вживати заходи забезпечення відкритих.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA