прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Прокуратура штату Нью-Йорк позивається до Трампів та Trump Organization через фінансове шахрайство

Прокуратура штату Нью-Йорк позивається до Трампів та Trump Organization через фінансове шахрайство

  • 22.09.2022 11:42
санкції

Генеральна прокурорка штату Нью-Йорк Летиція Джеймс подала цивільний позов проти Дональда Трампа, трьох його дітей, бізнесу Trump Organization та його керівництва за звинуваченнями у фінансовому шахрайстві. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на заяву прокуратури штату Нью-Йорк.

Згідно із заявою, прокуратура вважає, що Трамп, його діти, а також вище керівництво Trump Organization обманним шляхом завищувало вартість своєї нерухомості, щоби банки видавали організації більші кредити й на вигідніших умовах.

Генеральна прокурорка Нью-Йорку в позові вимагає оголосити постійну заборону для Трампа і його дітей обіймати керівні посади в компаніях штату, там же на п’ять років заборонити їм купувати нерухомість і змусити відповідачів відшкодувати завдані банкам збитки в розмірі 250 мільйонів доларів.

Оскільки позов є цивільним, він не передбачає кримінального покарання (тобто ув’язнення) для його фігурантів. Але, як уточнила у своїй заяві Джеймс, матеріали справи були передані до Служби внутрішніх доходів США, яка може почати кримінальне розслідування щодо бізнес-імперії Трампа.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA