Прокуратура повернула громаді землі Слов’янського курорту — PRAVO.UA Прокуратура повернула громаді землі Слов’янського курорту — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Прокуратура повернула громаді землі Слов’янського курорту

Прокуратура повернула громаді землі Слов’янського курорту

  • 11.11.2021 14:26

Слов’янська окружна прокуратура домоглася повернення земельної ділянки площею 240 га в зоні рекреації міста Слов’янська.

Перевірка встановила, що відповідно до договору оренди земельної ділянки між ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» та міською радою міста Слов’янська від 1999 року земельна ділянка надавалась орендатору для організації санаторно-курортного лікування громадян саме за рахунок цілющих властивостей озер Слов’янського краю.

Натомість користувач земельної ділянки в особі дочірнього підприємства «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Слов’янський курорт» (правонаступник ЗАТ «Укрпрофоздоровниця») не зберіг зелені насадження, розташовані на земельній ділянці, та допустив порушення родючого шару ґрунту.

Окрім перерахованого вище, орендатор земельної ділянки накопичив заборгованість із плати за землю в розмірі 8 мільйонів гривень.

Для повернення земельної ділянки в управління громади Слов’янська окружна прокуратура звернулась до суду.

Господарський суд Донецької області в повному обсязі задовольнив позов Слов’янської окружної прокуратури про розірвання договору оренди земельної ділянки з дочірнім підприємством «Санаторно-курортний  реабілітаційний центр «Слов’янський курорт».

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA