прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Українські » Профільний парламентський комітет підтримав законопроєкт щодо вдосконалення законодавства у сфері міграції

Профільний парламентський комітет підтримав законопроєкт щодо вдосконалення законодавства у сфері міграції

  • 23.09.2022 09:48

Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій, нацменшин і міжнаціональних відносин на своєму засіданні розглянув проєкт закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства у сфері міграції (№ 4412). Цей законопроєкт спрямований на вдосконалення процедур, пов’язаних із перебуванням іноземців та осіб без громадянства на території України, а саме:

  • спростить процедуру обміну посвідок на тимчасове проживання в Україні у зв’язку із закінченням строку їх дії;
  • врегулює питання продовження строку перебування в Україні іноземців та осіб без громадянства.

Також реалізація закону дасть змогу узгодити норми законодавчих актів, що регулюють суспільні відносини у сфері міграції, між собою та з нормами законодавства, які передбачають притягнення осіб до адміністративної відповідальності за порушення законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства.

За результатами розгляду члени Комітету ухвалили рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти проєкт у другому читанні та в цілому.

Також народні депутати розглянули проєкт закону України про внесення змін до Законів України «Про громадянство України» та «Про забезпечення функціонування української мови як державної» щодо умов прийняття до громадянства України (№ 7606). Метою прийняття цього законопроєкту є запровадження комплексного іспиту з основ Конституції України, історії України як умови для прийняття до громадянства України, а також узгодження із Законом України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» виконання умови щодо володіння державною мовою деякими категоріями осіб. Члени Комітету рекомендували Верховній Раді за результатами розгляду в першому читанні прийняти законопроєкт за основу.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA