Правнича організація «Добросуд» проводить благодійний аукціон для збору коштів на підтримку ЗСУ — PRAVO.UA Правнича організація «Добросуд» проводить благодійний аукціон для збору коштів на підтримку ЗСУ — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Правнича організація «Добросуд» проводить благодійний аукціон для збору коштів на підтримку ЗСУ

Правнича організація «Добросуд» проводить благодійний аукціон для збору коштів на підтримку ЗСУ

  • 15.06.2022 13:21

Вчора розпочався і триває до обіду неділі, 19 червня, благодійний аукціон від правничої організації «Добросуд». Мета – збір коштів на підтримку ЗСУ. Усі зароблені на аукціоні кошти будуть перераховані благодійному фонду «ДЖЕРЕЛО ЖИТТЯ УКРАЇНИ». Фонд створено за сприяння суддів Київської області, а зараз кошти збираються на коліматорні приціли та на тепловізор.

Тетяна Огнев’юк, голова правничої організації «Добросуд», адвокат:

«Ми пам’ятаємо, як в перший день повномасштабного вторгнення рф українці пожертвували на користь армії 20 млн грн своїх заощаджень. На сьогодні ця сума вимірюється мільярдами, а війна ще триває. Це вимагає від кожного з нас бути проактивним та винаходити нові механізми залучення ресурсів для Збройних сил України. Ми переконані, що благодійний аукціон пройде успішно і нам вдасться залучити кошти на придбання необхідного спорядження, якого так потребують бійці на передовій. До проведення заходу долучились юристи різних професій з однією метою – зробити свій внесок в перемогу над ворогом. У кожного учасника буде не лише задоволення від доброї справи, але й щось на згадку про неї: патріотична символіка, картина, знання. Ми щиро вдячні за підтримку ініціативи та пропонуємо іншим професійним асоціаціям проводити подібні заходи. Коли ми ділимось добром, воно повертається. Такий основний закон функціонування Всесвіту».

Всі лоти аукціону можна подивитись на ФБ-сторінці «Добросуду», в описі до кожної світлини можна знайти детальнішу інформацію про лот, його стартову ціну, а також ставку мінімального кроку (кожен наступний крок має бути більшим на мінімально встановлену ставку).

Ми не можемо не сказати, що серед лотів є годинна фотосесія з нашим фотографом Євгенієм Королем, стартова ціна 1000 грн.

Лоти є різні:

  • Тренінг з судової риторики від адвокатки, професійної тренерки та викладачки Тетяни Огнев’юк.
  • Блок поштових марок «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!», присвячений знищенню російського крейсера «Москва» ракетним ударом ЗСУ. На аукціон блок марок передано Анатолієм Телявським.
  • Українська поштова марка «Русскій воєнний корабль, іді… !» з підписом морського піхотинця Романа Грибова. На аукціон цей унікальний лот було передано керівництвом ТУ ДСА в Київській області.

Тож лоти перераховувати можна довго, краще взяти участь в аукціоні на сторінці.

Свою ставку під обраним лотом просять залишати у коментарях до відповідної фотографії. Аби не пропустити ставки, рекомендують час від часу перевіряти інші коментарі під цим фото.

Лот дістанеться тому учаснику (учасниці) аукціону, хто станом на 14:00 неділі, 19 червня 2022 року, запропонує найвищу ціну.

Деталі для перерахунку коштів та отримання лотів переможці аукціону одержать в особисті повідомлення після завершення аукціону.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA