600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Посадовці зможуть виїжджати за кордон не тільки у відрядження, але й на лікування чи для догляду за неповнолітніми дітьми - рішення уряду

Посадовці зможуть виїжджати за кордон не тільки у відрядження, але й на лікування чи для догляду за неповнолітніми дітьми – рішення уряду

  • 27.01.2023 17:53

На виконання рішення РНБО уряд схвалив постанову, яка забороняє на час війни виїзд чиновників за кордон без поважних причин, про це повідомляє Денис Шмигаль, прем’єр-міністр України.

У пʼятиденний строк Кабмін мав розробити такий порядок перетину кордону посадовими особами, щоби підставою могло бути лише реальне службове відрядження», про це раніше заявив Президент України Володимир Зеленський у своєму щоденному зверненні.

Нагадаємо, що цього тижня Указом Президента України № 27/2023 затверджено рішення Ради національної безпеки і оборони України від 23 січня 2023 року «Про деякі питання щодо перетину державного кордону України в умовах воєнного стану». Яким для посадових осіб передбачено можливість виїзду за межі України виключно у службові відрядження. Перелік посадових осіб.

Голова уряду повідомив таку інформацію:

“Народні депутати, урядовці, представники місцевої влади, прокурори, судді та багато інших посадовців можуть перетинати державний кордон на підставі службового відрядження. Виїхати за кордон для переговорів, для лікування, для догляду за неповнолітніми дітьми — можна. Кататися на відпочинок — ні”.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA