22 лютого 2023 року відбувся завершальний захід, під час якого було підбито результати трирічної роботи Проєкту ЄС Twinning «Підтримка Антимонопольного комітету України у подальшому наближенні юридичної і процесуальної практик антимонопольного контролю за концентраціями у ЄС». Про це інформує пресслужба АМКУ.
У зустрічі взяли участь лідери Проєкту та його компонентів із боку АМКУ та Європейського Союзу, представники Кабінету Міністрів України, народні депутати України та представники ділової спільноти.
Голова Антимонопольного комітету та лідерка Проєкту з українського боку Ольга Піщанська назвала головними здобутками Проєкту законопроєкт № 5431 та значний прогрес у підвищенні кваліфікації колективу АМКУ.
«Від прийняття цього документа Верховною Радою залежить реформа антимонопольного законодавства в цілому та Комітету зокрема. А також значною мірою – виконання Україною її міжнародних зобов’язань у частині імплементації законодавства. Підсумовуючи результат Проєкту Twinning, я візьму на себе сміливість констатувати, що головним нашим спільним здобутком є все ж таки не документи чи інформація, а сильний, кваліфікований та підготовлений колектив Комітету», – зазначила Ольга Піщанська.
Законопроєкт № 5431 мав розглядатися Верховною Радою в другому читанні ще в лютому 2022-го, але завадив початок повномасштабної війни. Водночас голова Комітету з питань бюджету ВРУ, народна депутатка Роксолана Підласа висловила сподівання, що проєкт № 5431 найближчими місяцями буде проголосований у другому читанні.
Загальні підсумки Проєкту підбив у своєму виступі постійний радник Проєкту Шарунас Паярскас: окрім проєкту закону № 5431, 13 нормативно-правових актів та 8 процедурних актів, у рамках Twinning також було проведено 16 навчань, 35 консультацій з практичних питань, 9 лекцій для студентів навчальних закладів, 8 тренінгів зі зв’язків із громадськістю та здійснено 3 навчальні візити.
© Юридична практика, 1997-2023. Всі права захищені
Пожалуйста, подождите…