Печерський суд оштрафував ексголову Верховного Суду Князєва на 2,5 тис. грн — PRAVO.UA Печерський суд оштрафував ексголову Верховного Суду Князєва на 2,5 тис. грн — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Печерський суд оштрафував ексголову Верховного Суду Князєва на 2,5 тис. грн

Печерський суд оштрафував ексголову Верховного Суду Князєва на 2,5 тис. грн

  • 27.12.2023 16:07
Рубрика Новини
Голова Верховного Суду Всеволод Князєв

Колишнього Голову Верховного Суду Всеволода Князєва визнано винним у порушенні встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків. Відповідне рішення ухвалив Печерський районний суд м. Києва на підставі матеріалів Національного агентства з питань запобігання корупції. Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

Суд також зобов’язав Князєва сплатити штраф у розмірі 2 550 грн та конфіскував подарунок вартістю 906 600 грн.

У НАЗК наголошують, що згідно з ч. 2 ст. 23 Закону України «Про запобігання корупції» суддям заборонено приймати подарунки, вартість яких перевищує два прожиткові мінімуми для працездатних осіб. На момент вчинення Князєвим правопорушення обмеження становило один прожитковий мінімум – 2 684 грн. Подарунком, зокрема, є майно, що передається у платне користування за ціною, нижчою від мінімальної ринкової.

Порушуючи вказану заборону, Всеволод Князєв отримав подарунок у вигляді оренди квартири у Печерському районі міста Києва (Липки) площею 133 м2 за ціною, суттєво нижчою від мінімальної ринкової вартості оренди житла. На підставі договору оренди нерухомого майна, укладеного наприкінці 2017 року, суддя винаймав квартиру для проживання із щомісячною платою 1 тис. грн.

Постанова суду може бути оскаржена протягом 10 днів із дня винесення і набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA