прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ПАРЄ ухвалила рішення про виключення рф та просить надати Україні засоби ППО

ПАРЄ ухвалила рішення про виключення рф та просить надати Україні засоби ППО

  • 15.03.2022 22:43

Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) ухвалила рішення про виключення рф, а також закликала надати Україні засоби захисту повітряного простору, повідомляє «Європейська правда».

За таке проголосувало 216 делегатів, проти жодного голосу, утрималися 3.

Під час розгляду резолюції надійшло повідомлення про те, що росія подала заяву про самостійний вихід з Ради Європи. «Але це не зупиняє наші плани, не перериває процедуру», — прокоментував цю спробу президент ПАРЄ.

В ухваленому документі ПАРЄ рекомендує припинити членство рф у Раді Європи через несумісність її дій з принципами організації. Водночас, зважаючи на те що рф до кінця цього року формально лишається учасником організації, ПАРЄ просить пришвидшити розгляд позовів проти росії в Європейському суді з прав людини.

Після тривало дискусії ПАРЄ також вирішила закликати всі держави, що лишилися в організації після вигнання росії, «розглянути можливість збільшення їхньої допомоги Україні в її зусиллях з посилення захисту своєї території, включаючи її повітряний простір, щоб зменшити людські втрати та трагічні гуманітарні наслідки загарбницької війни з боку росії».

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA