ПАГС захистив права інвесторів житлового комплексу, який будував «Укрбуд» — PRAVO.UA ПАГС захистив права інвесторів житлового комплексу, який будував «Укрбуд» — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ПАГС захистив права інвесторів житлового комплексу, який будував «Укрбуд»

ПАГС захистив права інвесторів житлового комплексу, який будував «Укрбуд»

  • 17.11.2023 12:20

Північний апеляційний господарський суд скасував рішення Господарського суду м. Києва, який визнав недійсними договори щодо будівництва житлового комплексу по вулиці Максимовича в Голосіївському районі міста Києва.

Про це повідомляє пресслужба ПАГС, зауваживши, що визнання недійсними договорів призвело б до неможливості проведення будівельних робіт, а отже, й отримання інвесторами та військовослужбовцями житлової площі.

За обставинами справи

У 2018 році між Державною організацією “Центральне територіальне управління капітального будівництва” та ТОВ «Укрбуд Інвестгруп» укладено договір про будівництво житлового комплексу на земельних ділянках, розташованих на території військового містечка.

Згодом між вказаними сторонами та Міністерством оборони України укладено додатковий договір, за яким Міноборони за виконання функцій замовника отримує у власність частину об’єкта у вигляді окремих квартир з огляду на потребу в забезпеченні житлом військовослужбовців.

У 2020 році об’єкт був переданий «Київміськбуду» на добудову від «Укрбуду» для забезпечення прав інвесторів на отримання ними житла.

У 2021 році укладено ще один додатковий договір, за яким «Київміськбуд» отримав права та зобов’язання ТОВ «Укрбуд Інвестгруп» в частині виконання функцій замовника будівництва.

Вважаючи незаконним рішенням Господарського суду м. Києва про визнання недійсними договорів щодо будівництва житлового комплексу, «Київміськбуд» та Міністерство оборони оскаржили його в апеляційному порядку.

За результатами розгляду справи № 910/7511/22 Північний апеляційний господарський суд задовольнив апеляційні скарги Міноборони та «Київміськбуду» й скасував рішення господарського суду. У справі прийнято нове рішення про відмову в задоволенні позову.

Читайте також: Науковці заповнили квоту у ВРП —
Оксана Кваша обрана на посаду

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA