600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ПАГС задовольнив апеляційну скаргу АМКУ та зобов’язав ТОВ «Тедіс Україна» сплатити штраф

ПАГС задовольнив апеляційну скаргу АМКУ та зобов’язав ТОВ «Тедіс Україна» сплатити штраф

  • 17.03.2023 14:49

Північний апеляційний господарський суд 16 березня 2023 року задовольнив апеляційну скаргу Антимонопольного комітету України у справі про оскарження ТОВ «Тедіс Україна» та зобов’язав ТОВ «Тедіс Україна» сплатити штраф у розмірі 274 227 220 грн за невиконання рішення АМКУ від 2016 року в повному обсязі. Про це повідомили пресслужби АМКУ та ПАГС.

В АМКУ нагадали, що в 2016 році Комітет визнав, що ТОВ «Тедіс Україна», займаючи з 2013 року до вересня 2015 року (включно) монопольне (домінантне) становище на загальнодержавному ринку дистрибуції сигарет, зловживало ним. За це порушення ТОВ «Тедіс Україна» було оштрафовано на загальну суму понад 431 млн грн.

Цим самим рішенням товариство було зобов’язано в двомісячний строк з дати його отримання припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції та усунути причини їх виникнення, а також протягом трьох років щомісяця звітувати про ціни та обсяги реалізації сигарет за встановленою формою. І якщо штрафи товариство сплатило частинами протягом 2017-2020 років, то додаткові зобов’язання не були виконані в повному обсязі.

Відповідно, нове рішення АМКУ про стягнення штрафу було прийняте в 2021 році через неусунення причин виникнення порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Компанія «Тедіс Україна» заявила, що вважає рішення ПАГС щодо штрафу у розмірі 274 млн грн, накладеного АМКУ, «безпідставним та необґрунтованим», та повідомила про намір оскаржити його у Верховному Суді.

Поділитися
Теги АМКУ, ПАГС

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA