Окупаційному голові кримського виборчкому повідомлено про підозру — PRAVO.UA Окупаційному голові кримського виборчкому повідомлено про підозру — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Окупаційному голові кримського виборчкому повідомлено про підозру

Окупаційному голові кримського виборчкому повідомлено про підозру

  • 04.12.2023 17:03

Прокуратура АР Крим т. м. Севастополя повідомила про підозру окупаційному голові «Виборчої комісії Республіки Крим». Про це повідомляє пресслужба кримської прокуратури.

За інформацією українських ЗМІ, йдеться про Михайла Малишева. Його дії кваліфіковано як пособництво у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України). Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі.

Вказано, що підозрюваний, представляючи інтереси держави-агресора, допомагав окупантам у проведенні незаконного референдуму на території Криму у серпні 2022 року. Чоловік координував формування та функціонування ворожих «територіальних комісій», а також відкривав й організовував роботу окупаційних «виборчих дільниць» та забезпечував технологічним обладнанням.

За активного сприяння підозрюваного було відкрито та організовано роботу вище згаданих «дільниць» у шести містах окупованого Криму. Зокрема, у Севастополі, Сімферополі, Керчі, Джанкої, Євпаторії та Ялті.

Наразі Михайла Малишева оголошено в розшук, обвинувальний акт за фактом вчинення ним державної зради з 2019 року знаходиться на розгляді суду.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA