Оголошено про початок конкурсного відбору кандидатур на три вакантні посади судді КСУ — PRAVO.UA Оголошено про початок конкурсного відбору кандидатур на три вакантні посади судді КСУ — PRAVO.UA
600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Оголошено про початок конкурсного відбору кандидатур на три вакантні посади судді КСУ

Оголошено про початок конкурсного відбору кандидатур на три вакантні посади судді КСУ

  • 18.09.2023 16:17

На порталі Верховної Ради України оприлюднено текст оголошення про початок конкурсного відбору кандидатур на три вакантні посади судді Конституційного Суду України.

Набір оголошено Апаратом Верховної Ради України за поданням Комітету з питань правової політики, зважаючи, що набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення положень про конкурсний відбір кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України» від 27 липня 2023 року № 3277-ІХ.

Суддею Конституційного Суду може бути громадянин України, який володіє державною мовою, на день призначення досяг сорока років, має вищу юридичну освіту і стаж професійної діяльності у сфері права щонайменше п’ятнадцять років, високі моральні якості, є правником із визнаним рівнем компетентності.

Суддя не може належати до політичних партій чи професійних спілок, публічно виявляти прихильність до них, брати участь у будь-якій політичній діяльності.

Суддею КСУ, зокрема, не може бути призначена на посаду особа, яка на день призначення є членом або обіймає посаду в політичній партії, іншій організації, яка має політичні цілі або бере участь у політичній діяльності; є обраною на виборну посаду в органі державної влади чи органі місцевого самоврядування, має представницький мандат; бере участь в організації або фінансуванні політичної агітації чи іншої політичної діяльності.

З детальнішими вимогами щодо конкурсного відбору кандидатур на вакантні посади судді КСУ можна ознайомитись на порталі Верховної Ради.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA