Офіс Генпрокурора передав понад 170 млн грн арештованих коштів на користь ГУР Міноборони — PRAVO.UA Офіс Генпрокурора передав понад 170 млн грн арештованих коштів на користь ГУР Міноборони — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Офіс Генпрокурора передав понад 170 млн грн арештованих коштів на користь ГУР Міноборони

Офіс Генпрокурора передав понад 170 млн грн арештованих коштів на користь ГУР Міноборони

  • 05.12.2023 15:52

На користь Головного управління розвідки Міноборони передано  171 млн грн, які було арештовано в межах досудового розслідування за фактом протиправної діяльності групи українських компаній, афілійованих до російського державного інвестиційного банку. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

Слідством встановлено, що у 2010 році російський державний банк профінансував угоду з придбання контрольного пакету акцій однієї з найбільших металургійних корпорацій України через наближені до себе структури. Промислова структура керувала 40 підприємствами на територіях Донецької та Луганської областей.

«У 2021 році за ініціативи підконтрольних громадянам рф компаній розпочато процедуру банкрутства металургійної корпорації. В ході банкрутства вони намагалися вивести за межі України 171 млн грн, які належали корпорації та перебували на рахунках приватного нотаріуса», – йдеться в повідомленні.

Під час слідства за клопотанням прокуратури банківські рахунки арештовано. Кошти, розміщені на них, передано на користь ГУР МО України для забезпечення обороноздатності України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює Головне слідче управління Служби безпеки України за оперативного супроводу ГУ «І» ДЗНД СБУ.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA