Нові правила в'їзду в Україну з 20 вересня: що передбачено для іноземців та громадян — PRAVO.UA Нові правила в'їзду в Україну з 20 вересня: що передбачено для іноземців та громадян — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Нові правила в’їзду в Україну з 20 вересня: що передбачено для іноземців та громадян

Нові правила в’їзду в Україну з 20 вересня: що передбачено для іноземців та громадян

  • 16.09.2021 11:25

Постанова уряду від 13 вересня 2021 р. № 954, яка вносить зміни до постанови № 1236 про адаптивний карантин, також встановлює нові особливості перетину кордону для іноземців та громадян України.

Самоізоляції під час перетину кордону на в’їзд в Україну (у тому числі для осіб, які прибувають з тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя) не підлягатимуть:

  • особи, які мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати), однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включено Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, або одужання особи від зазначеної хвороби;
  • іноземці та особи без громадянства, які в’їжджають в Україну та мають документи, що підтверджують транзитний проїзд територією України протягом 48 годин.

Зазначені документи не поширюються на дітей до 12 років.

Іноземцям без вакцинації потрібно мати негативний тест, страховий поліс та встановити додаток «Вдома» для контролю самоізоляції.

Нагадаємо, самоізоляція, обсервація особи у зв’язку з перетинанням державного кордону не застосовується або припиняється в разі одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту, який проведено після перетину державного кордону (упродовж 72 годин). Ця норма не стосується осіб, які прибули з Росії, Індії та перебували на їх території більше ніж сім днів протягом останніх 14 днів.

Для громадян, які здійснили перетин державного кордону та прибули з Росії, Індії, строк самоізоляції становить 14 днів, вона починається з моменту перетину державного кордону та не може бути припинена раніше.

Зміни набувають чинності уже з понеділка, 20 вересня. 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA