НКЦПФР та БЕБ підписали меморандум про взаємодію — PRAVO.UA НКЦПФР та БЕБ підписали меморандум про взаємодію — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » НКЦПФР та БЕБ підписали меморандум про взаємодію

НКЦПФР та БЕБ підписали меморандум про взаємодію

  • 18.12.2023 14:05

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку та Бюро економічної безпеки України підписали меморандум про взаємодію. Про це повідомляє урядовий портал.

Документ, зокрема, встановлює партнерські відносини, передбачає співробітництво для підвищення ефективності та результативності діяльності обох органів задля економічного розвитку України.

«Сьогодні фінансова система потребує консолідації зусиль органів державної влади щодо створення умов для прозорої надійної діяльності на ринках та належного захисту наших громадян від шахрайських дій. Ми раді партнерським стосункам із БЕБ, і впевнений в ефективних результат нашої співпраці вже найближчим часом», – зазначив голова НКЦПФР Руслан Магомедов.

В.о. директора БЕБ Андрій Пащук наголосив, що така співпраця не лише підсилює аналітичну складову частину роботи Бюро, а й сприяє вдосконаленню чинного законодавства та запобіганню новим схемам економічних злочинів.

«Наразі головне завдання Бюро економічної безпеки – це запобігання бюджетним втратам і виявлення потенційних ризиків. Для ефективної роботи наших аналітиків ми маємо напрацювати ефективні механізми взаємодії з іншими державними органами, зокрема і в частині обміну інформацією. Лише в такий спосіб можливо оперативно відповідати на загрози економічній безпеці», – зазначив Андрій Пащук.

НКЦПФР та БЕБ домовилися взаємодіяти в таких напрямах співпраці:

  • координація спільної діяльності щодо протидії махінаціям на фондовому ринку та іншим правопорушенням у сфері обігу цінних паперів;
  • надання в межах компетенції взаємної консультаційної допомоги для визначення нових нетипових тенденцій щодо операцій на фондовому ринку із затвердженням відповідних ризикових маркерів;
  • напрацювання нормативно-правових актів та законодавчих ініціатив, спрямованих на мінімізацію загроз і ризиків, зокрема у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, у сфері обігу цінних паперів.
Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA