прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » НБУ затвердив план відновлення фінансової стабільності для страхової компанії

НБУ затвердив план відновлення фінансової стабільності для страхової компанії

  • 31.01.2022 12:24
НБУ

Національний банк України за результатами позапланової інспекційної перевірки застосував до ПрАТ “УКРАЇНСЬКА АКЦІОНЕРНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ АСКА”  захід впливу у вигляді затвердження плану відновлення фінансової стабільності.

Таке рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив на засіданні 28 січня 2022 року.

Нагадаємо, у жовтні минулого року Національний банк провів позапланову інспекційну перевірку ПрАТ “УАСК АСКА”. Результати перевірки свідчать про порушення страховиком вимог законодавства про фінансові послуги. Зокрема, ПрАТ “УАСК АСКА” не має достатньо прийнятних активів для виконання страхових зобов’язань та необхідного обсягу активів для поглинання збитків, які можуть виникнути згодом. Крім того, страхова компанія не дотримується протягом тривалого часу обов’язкових вимог до платоспроможності. Це створює ризик неповного та несвоєчасного виконання зобов’язань за договорами страхування.

Результатом виконання затвердженого плану відновлення фінансової стабільності має стати узгодження діяльності ПрАТ “УАСК АСКА” з вимогами законодавства, а саме обов’язковими вимогами до платоспроможності, до 30 червня 2022 року. Водночас обов’язковою умовою успішного виконання плану ПрАТ “УАСК АСКА”  є своєчасні та в повному обсязі виплати страхового відшкодування за договорами страхування.

Затвердження плану відновлення фінансової стабільності не звільняє фінансову установу від зобов’язань за договорами про надання фінансових послуг.

Рішення про застосування заходу впливу набирає чинності з 31 січня 2022 року.

Читайте також: НБУ 123 рази надавало доступ правоохоронцям до речей та документів.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA