НБУ затвердив план відновлення фінансової стабільності для страхової компанії — PRAVO.UA НБУ затвердив план відновлення фінансової стабільності для страхової компанії — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » НБУ затвердив план відновлення фінансової стабільності для страхової компанії

НБУ затвердив план відновлення фінансової стабільності для страхової компанії

  • 31.01.2022 12:24
НБУ

Національний банк України за результатами позапланової інспекційної перевірки застосував до ПрАТ “УКРАЇНСЬКА АКЦІОНЕРНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ АСКА”  захід впливу у вигляді затвердження плану відновлення фінансової стабільності.

Таке рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив на засіданні 28 січня 2022 року.

Нагадаємо, у жовтні минулого року Національний банк провів позапланову інспекційну перевірку ПрАТ “УАСК АСКА”. Результати перевірки свідчать про порушення страховиком вимог законодавства про фінансові послуги. Зокрема, ПрАТ “УАСК АСКА” не має достатньо прийнятних активів для виконання страхових зобов’язань та необхідного обсягу активів для поглинання збитків, які можуть виникнути згодом. Крім того, страхова компанія не дотримується протягом тривалого часу обов’язкових вимог до платоспроможності. Це створює ризик неповного та несвоєчасного виконання зобов’язань за договорами страхування.

Результатом виконання затвердженого плану відновлення фінансової стабільності має стати узгодження діяльності ПрАТ “УАСК АСКА” з вимогами законодавства, а саме обов’язковими вимогами до платоспроможності, до 30 червня 2022 року. Водночас обов’язковою умовою успішного виконання плану ПрАТ “УАСК АСКА”  є своєчасні та в повному обсязі виплати страхового відшкодування за договорами страхування.

Затвердження плану відновлення фінансової стабільності не звільняє фінансову установу від зобов’язань за договорами про надання фінансових послуг.

Рішення про застосування заходу впливу набирає чинності з 31 січня 2022 року.

Читайте також: НБУ 123 рази надавало доступ правоохоронцям до речей та документів.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA