Парламент розгляне законопроєкт № 5600 із застосуванням особливої процедури — PRAVO.UA Парламент розгляне законопроєкт № 5600 із застосуванням особливої процедури — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Парламент розгляне законопроєкт № 5600 із застосуванням особливої процедури

Парламент розгляне законопроєкт № 5600 із застосуванням особливої процедури

  • 06.10.2021 09:03

 Проєкт закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів щодо забезпеченості бюджетних надходжень» № 5600  буде розглянутий Верховною Радою України із застосуванням особливої процедури.

Таке рішення 5 жовтня ц.р. на пленарному засіданні ухвалили парламентарі. Пропозиція надійшла від 160 народних депутатів.

Особливу процедуру розгляду законопроєкту в другому читанні передбачено статтею 119-1 Регламенту Верховної Ради України. Вказана стаття закріплює можливість обговорення та голосування окремих частин, статей, пунктів та підпунктів статей законопроєкту.

Як доповідач виступив голова Комітету з питань фінансової та митної політики Данило Гетманцев, який наголосив на важливості внесення змін до Податкового кодексу для усунення дисбалансу в оподаткуванні.

Після обговорення представниками депутатських фракцій та груп головуючий на пленарному засіданні парламенту поставив питання на голосування. Народні депутати підтримали застосування особливої процедури розгляду законопроєкту № 5600 254 голосами.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA