прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » МВС з Amnesty International веде розслідування воєнних злочинів

МВС з Amnesty International веде розслідування воєнних злочинів

  • 10.05.2022 14:43
Сотрудником исправительной колонии № 43 у стены изрешеченной осколками в Харькове ввоскресенье 20.03.2022. Фото Мариенко Андрея

З першого дня війни органи МВС України працюють у посиленому режимі і максимально залучені як до оборони нашої країни, так і до фіксації та розслідування воєнних злочинів і злочинів проти людяності, вчинених російськими окупантами. У цій роботі для українських правоохоронців дуже важливою є експертна підтримка партнерів.

5 травня ц.р. відбулася зустріч представництва МВС України на чолі з заступницею міністра внутрішніх справ України Катериною Павліченко з командою міжнародної правозахисної організації Amnesty International.

 

Генеральна секретарка організації Агнес Калламард висловила солідарність з народом України. Вона зазначила, що експерти Amnesty International взаємодіють з органами місцевої влади та урядом України у розслідуванні воєнних злочинів, вчинених росією, для того щоб про них дізнався увесь світ. За її словами, Amnesty International мають жорстку позицію стосовно тих країн, які не готові висловити рішучий протест щодо росії. Нейтралітет у питанні війни проти України недоречний.

 

Наразі вже відкрито 10 005 кримінальних проваджень, розпочатих слідчими Національної поліції України. Йдеться про розслідування воєнних злочинів за фактами вчинення злочинів військовослужбовцями рф та їхніми пособниками. Ось деякі з них:

  •  469 кримінальних проваджень за ознаками колабораційної діяльності,
  •  74 кримінальні провадження за фактами злочинів, пов’язаних із порушенням «зелених коридорів»,
  •  15 кримінальних справ за фактами вчинення кримінальних правопорушень відносно представників ЗМІ та їхніх родичів.
Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA