Міжнародний реєстр збитків, завданих Україні російською агресією, буде розташований у Гаазі — PRAVO.UA Міжнародний реєстр збитків, завданих Україні російською агресією, буде розташований у Гаазі — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Міжнародний реєстр збитків, завданих Україні російською агресією, буде розташований у Гаазі

Міжнародний реєстр збитків, завданих Україні російською агресією, буде розташований у Гаазі

  • 20.02.2023 09:12
Рубрика Новини

Уряд Нідерландів офіційно надав принципову згоду на пропозицію України про створення в Гаазі міжнародної організації – Реєстру збитків, завданих Україні російською агресією. Про це повідомляє Міністерство юстиції України.

Реєстр міститиме інформацію про шкоду, завдану війною українцям, бізнесу та державі.

Створення Реєстру збитків було рекомендовано в Резолюції Генеральної асамблеї ООН від 14 листопада 2022 року. Він має бути першим компонентом всеохопного репараційного механізму, який має включати створення компенсаційної комісії, яка розглядатиме індивідуальні заяви про компенсацію росією збитків від громадян, компаній та держави. Також має бути створено компенсаційний фонд, який накопичуватиме кошти для виплат за рішеннями комісії, зокрема коштом конфіскованих російських активів.

Розробкою механізму займається робоча група, створена Президентом України, на чолі з керівником Офісу Президента Андрієм Єрмаком. Переговорну групу щодо створення механізму очолюють заступниця міністра юстиції України Ірина Мудра та радник Офісу Президента України Маркіян Ключковський.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA