прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Міністра юстиції Франції підозрюють у зловживанні посадою

Міністра юстиції Франції підозрюють у зловживанні посадою

  • 04.10.2022 10:22
Фото: https://www.euronews.com/

Міністр юстиції Франції постане перед спеціальним судом за підозрою в конфлікті інтересів.

Про це повідомила у понеділок прессекретарка Суду республіки, повідомляє «Європейська правда» з посиланням на агентство Reuters.

Міністр Ерік Дюпон-Моретті звинувачується в тому, що використовував своє службове становище для дій проти особистих суперників у судовій системі. Він сам це заперечує. Дюпон-Моретті був одним із найвідоміших адвокатів у кримінальних справах до того, як президент Еммануель Макрон призначив його міністром юстиції.

Адвокат міністра Ремі Лоррен повідомив агентству, що його клієнт оскаржить рішення про початок судового розгляду. “Міністр дуже впевнений у собі. Він не піде у відставку”, — сказав Лоррен.

Суд республіки — судовий орган, який розглядає ймовірні злочини чи правопорушення, вчинені урядовцями під час виконання ними своїх функцій. З моменту створення у 1993 році суд провів лише вісім офіційних судових процесів.

Дюпон-Моретті приєднався до французького уряду у 2020 році після того, як різко критикував надмірну тривалість кримінального судочинства у Франції та переповненість в’язниць.

Еріка Дюпон-Моретті звинувачують у спробі зведення рахунків зі судовими слідчими, з якими у нього виникали конфлікти в роки адвокатської кар’єри

Скаргу на Дюпона-Моретті подали три суддівських профспілки і громадська асоціація Anticor, що спеціалізується на проблемах корупції.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA