Мін’юст подав позов про застосування санкції до митрополита рпц — PRAVO.UA Мін’юст подав позов про застосування санкції до митрополита рпц — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Мін’юст подав позов про застосування санкції до митрополита рпц

Мін’юст подав позов про застосування санкції до митрополита рпц

  • 02.04.2024 16:47

2 квітня 2024 року Міністерство юстиції України подало до ВАКС позов про застосування санкції, передбаченої п. 1-1 ч. 1 ст. 4 Закону України «Про санкції», до Швеця Ростислава Пилиповича. Про це повідомляє пресслужба Мін’юсту.

Ростислав Швець (митрополит Лазар) – священнослужитель, архієрей російської православної церкви на спокої, який очолював Кримську митрополію з 1992 року до жовтня 2023 року.

Вказано, що відповідач починаючи з 2014 року вчиняв активні дії, спрямовані на підтримку збройної агресії рф проти України та окупації її територій, шляхом матеріально-технічного забезпечення збройної агресії проти України, здійснення активного інформаційного сприяння окупаційній владі, використання свого становища для здійснення пропагандистської роботи серед вірян у межах ідеології держави-агресора, а також шляхом підтримки та мотивації морально-психологічного здоров’я військовослужбовців збройних сил російської федерації та незаконних збройних формувань, які здійснюють збройну агресію проти України.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA