Мін'юст оголосив про відбір експертів від України в Комітет ООН проти катувань — PRAVO.UA Мін'юст оголосив про відбір експертів від України в Комітет ООН проти катувань — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Мін’юст оголосив про відбір експертів від України в Комітет ООН проти катувань

Мін’юст оголосив про відбір експертів від України в Комітет ООН проти катувань

  • 15.04.2021 10:10

7 жовтня під час 18-ї зустрічі держав – сторін Конвенції проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження та покарання відбудуться вибори 5 членів Комітету ООН проти катувань на період 2022—2025 років на заміну тих експертів, термін повноважень яких завершується 31 грудня 2021 року.

Міністерство юстиції повідомляє, що особи, які бажають взяти участь у конкурсі з відбору кандидатів до складу Комітету ООН проти катувань, можуть надіслати документи у Мін’юст до 14 травня 2021 року.

Вимоги до кандидатів у експерти Комітету ООН проти катувань:

  • комітет складається з десяти експертів, що вирізняються високими моральними якостями й визнаною компетентністю в галузі прав людини та діють особисто від себе;
  • експерти обираються державами-сторонами, при цьому увага приділяється справедливому географічному розподілу й доцільності участі кількох осіб, що мають юридичний досвід.

Кандидатам необхідно подати:

  • заповнену аплікаційну форму встановленого зразка;
  • згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Разом із заповненою аплікаційною формою кандидат подає англійською та українською мовами (у форматах WORD та PDF):

  • мотиваційний лист;
  • інформацію та копії документів, що підтверджують знання офіційних мов ООН, освіту, досвід роботи, професійний рівень, репутацію, наявність наукових досліджень у сфері компетенції Комітету ООН проти катувань;
  • копію паспорта громадянина України.

Документи має бути надіслано в паперовому вигляді на поштову адресу: вул. Городецького, 13, м. Київ, 01001, та обов’язково в електронній формі на електронні адреси: [email protected][email protected].

Після розгляду аплікаційних форм кандидатів та відповідності їх заявленим критеріям кандидатів  запросять на співбесіду.

Комітет ООН проти катувань створено відповідно до статті 17 Конвенції проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження та покарання.

Мандат Комітету ООН проти катувань: моніторинг виконання Конвенції її державами-сторонами.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA