Кримській судді-зрадниці повідомили про підозру: брала участь у незаконній депортації кримчан із півострова — PRAVO.UA Кримській судді-зрадниці повідомили про підозру: брала участь у незаконній депортації кримчан із півострова — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Кримській судді-зрадниці повідомили про підозру: брала участь у незаконній депортації кримчан із півострова

Кримській судді-зрадниці повідомили про підозру: брала участь у незаконній депортації кримчан із півострова

  • 06.04.2023 14:40
Прокуратура Автономної республіки Крим та міста Севастополя повідомила про підозру окупаційній судді, яка причетна до депортації цивільного населення з Криму. Дії підозрюваної кваліфіковано за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України). Їй загрожує до дванадцяти років позбавлення волі. Про це повідомляє пресслужба прокуратури. Зазначається, що мова йде про Двірник Надію Вікторівну.
Після окупації півострова російськими збройними силами жінка зрадила присязі на вірність українському народу. У 2014 році вона перейшла на службу до незаконно створених окупантами судових органів та обійняла посаду судді «Ялтинського міського суду Республіки Крим».
Надалі підозрювана брала безпосередню участь у реалізації злочинної політики держави-окупанта, спрямованої на зміну демографічного складу населення у Криму. Зокрема, вона ухвалила незаконне рішення про депортацію громадянина України з території окупованого півострова, мотивувавши його нібито відсутністю у кримчанина паспорта громадянина рф.
Водночас підозрювана достовірно знала, що з 2014 року внаслідок окупації півострова Збройними силами рф жителі Криму мають статус осіб, які перебувають під захистом міжнародного гуманітарного права. Тому її дії є серйозним порушенням вимог ст. 49 Конвенції про захист цивільного населення 1949 року, що забороняє, незалежно від мотивів, здійснювати примусову депортацію осіб з окупованої території.
Нагадаємо, що за фактом державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України) обвинувальний акт стосовно цієї «служительки Феміди» вже перебуває на розгляді в суді.
Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA