прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Компанії Big4 залишають російський ринок

Компанії Big4 залишають російський ринок

  • 07.03.2022 19:41

Усі аудиторські компанії, які входять до Big4 — PwC, KPMG, EY та Deloitte — оголосили 6-7 березня ц.р. про вихід з російського (та частково білоруського) ринку у зв’язку із вторгненням рф в Україну.

PwC заявила, що розриває зв’язки зі своєю російською філією, яка має 3700 співробітників в 11 офісах країни. Підприємства продовжуватимуть працювати як самостійні організації без офіційного зв’язку зі світовим брендом. Водночас в компанії наголосили, що PwC продовжує робити все можливе, щоб допомогти українським колегам та підтримати гуманітарні зусилля для допомоги народу України, який постраждав від вторгнення.

В заяві KPMG сказано: «Ми вважаємо, що ми несемо відповідальність разом із іншим глобальним бізнесом за відповідь на триваючу військову атаку російського уряду на Україну. В результаті наші російські та білоруські фірми залишать мережу KPMG».

EY оголосила, що почала реструктуризацію, щоб виділити свого російського члена з групи. Російський персонал EY становить трохи більше 1,5% глобального штату, який нараховує 299 тис осіб.

«У світлі війни, що загострюється, глобальна організація EY більше не буде обслуговувати жодних російських державних клієнтів, державних підприємств чи суб’єктів господарювання та фізичних осіб під санкціями в будь-якій точці світу», — заявила EY.

В Deloitte заявили, що відмовляються від компаній-членів РФ та Білорусі: «Ми відокремимо нашу практику в Росії та Білорусі від глобальної мережі фірм-членів. Deloitte більше не працюватиме в Росії та Білорусі».

Зазначимо, що компанії Big4 структуровані як мережі місцевих партнерств. Це означає, що їхні російські та білоруські підприємства продовжуватимуть існувати як самостійні організації під новими назвами.

Раніше консалтингові компанії Accenture, McKinsey, Boston Consulting Group та Bain&Company призупинили роботу з російськими клієнтами.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA