Колишній керівник Одеського ТЦК та СП постане перед судом — PRAVO.UA Колишній керівник Одеського ТЦК та СП постане перед судом — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Колишній керівник Одеського ТЦК та СП постане перед судом

Колишній керівник Одеського ТЦК та СП постане перед судом

  • 15.04.2024 16:08

За спільного процесуального керівництва прокурорів Спеціалізованих прокуратур у сфері оборони Офісу Генерального прокурора та Південного регіону завершено досудове розслідування стосовно екскерівника Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за фактами незаконного збагачення (ст. 368-5 КК України). Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

За інформацією українських ЗМІ, йдеться про Євгена Борисова.

Екскерівнику Одеського ТЦК та СП інкримінують за період перебування на цій посаді за відсутності таких законних доходів набуття активів на майже 150 млн грн.

Слідством встановлено, що після повномасштабного вторгнення за його дорученням члени родини придбали в Іспанії об’єкти нерухомості та автомобілі преміумкласу. При цьому офіційний спільний дохід родини не покривав цих витрат.

У грудні 2023 року на підставі запиту Офісу Генпрокурора про міжнародну правову допомогу накладено арешт на майно одеського воєнкома в Іспанії: це вілла та офісне приміщення. Також суд наклав арешт на 9 земельних ділянок, два будинки, одне домоволодіння, дві квартири та 1/3 квартири, 6 елітних автомобілів.

Наразі за дорученням прокурора слідчий повідомив стороні захисту про завершення досудового розслідування та надав доступ до матеріалів для ознайомлення.

Колишній одеський воєнком перебуває під вартою.

Матеріали за фактом нез’явлення екскерівника Одеського ОТЦК та СП на службу та ухилення від військової служби виділені в окреме кримінальне провадження, досудове розслідування в якому триває (ч. 5 ст. 407, ч. 4 ст. 409 КК України).

Досудове розслідування здійснювалося ГСУ Державного бюро розслідувань.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA