Кандидати в судді звернулися до Верховної Ради України і Вищої ради правосуддя щодо законопроєкту № 4055 — PRAVO.UA Кандидати в судді звернулися до Верховної Ради України і Вищої ради правосуддя щодо законопроєкту № 4055 — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Кандидати в судді звернулися до Верховної Ради України і Вищої ради правосуддя щодо законопроєкту № 4055

Кандидати в судді звернулися до Верховної Ради України і Вищої ради правосуддя щодо законопроєкту № 4055

  • 01.10.2020 13:00

У Верховній Раді України зареєстровано проєкт Закону «Про внесення змін до Закону України “Про судоустрій і статус суддів” та деяких Законів України щодо заповнення вакантних посад суддів місцевих судів» № 4055.

Законопроєктом серед іншого пропонується таке: «До моменту формування складу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вища рада правосуддя завершує процедуру добору кандидатів на посаду судді місцевого суду, оголошеного рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 3 квітня 2017 року № 28/зп-17».

Більшість кандидатів на посаду судді з добору 2017 року підтримують прийняття Верховною Радою України законопроєкту № 4055 та вважають, що пропозиція тимчасового виконання повноважень ВККС Вищою радою правосуддя є конструктивним інструментом часткового вирішення проблеми дефіциту кадрів у місцевих судах.

Кандидати на посаду судді місцевого суду звернулися до Верховної Ради України з проханням бути присутніми під час розгляду цього законопроєкту на засіданні Комітету з питань правової політики. Вони просять під час розгляду цього документа врахувати їхню позицію та аргументи.

Також кандидати звернулися з подібним зверненням до Вищої ради правосуддя. У ВРП вони просять врахувати позицію кандидатів під час підготовки консультативного висновку до законопроєкту № 4055.

Обидва звернення зібрали по 207 підписів.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA