600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ІР-офіс планує почати атестацію патентних повірених

ІР-офіс планує почати атестацію патентних повірених

  • 26.01.2023 13:39

Найближчим часом розпочне свою роботу Атестаційна комісія патентних повірених. Про це повідомляє Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій.

Точну дату старту роботи буде повідомлено додатково.

Оскільки атестація патентних повірених була заблокована з 2017 року, команда ІР-офісу звертається до кандидатів у патентні повірені з проханням підтвердити наміри про участь у атестації як представника у справах інтелектуальної власності та за потреби актуалізувати дані заяви. Для цього слід надіслати документи на поштову адресу ІР-офісу: 01601, м. Київ, вул. Дмитра Годзенка (вул. Глазунова), 1.

«Розблокування атестації патентних повірених — важливий крок, на який спільнота сфери ІВ чекала понад 5 років. Команда ІР-офісу зараз займається актуалізацією інформації кандидатів у патентні повірені, бо не виключає, що за ці роки їх плани могли змінитись. Якщо так сталося, просимо повідомити про це. Для тих, хто вперше подає документи на атестацію патентних повірених, усю необхідну інформацію буде повідомлено згодом», — сказано в повідомленні. 

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA